Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran büyük bir kez kent olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin birleşik atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli yalnız ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel çağ kalmak için ülkü müşterek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye giysi sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz bir intiba bırakacaktır. mükemmel tek tecrübe ile güzel İstanbul’u en kazançlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her türlü detaylı bilgi isteyin isteğinize nazaran düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan eşyada kamaralı detaylar burada yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika sadece zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe gibi müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *